TAHİNCİOĞLU

TAHİNCİOĞLU GAYRİMENKUL, Tahincioğlu Holding’in gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösteren grup şirketlerinden biri olarak sektörde fark yaratmaktadır. Türkiye’de 65 yılı aşan tecrübesiyle nitelikli perakende, ofis, konut ve alışveriş merkezi projelerinin yanında, birinci sınıf otellerin inşa ve geliştirme çalışmaları da bulunmaktadır.

Tahincioğlu’nun ana işi olan gayrimenkul geliştirmeyle birlikte yan hizmetlerle büyüyen grup, ofis yönetim hizmeti veren “Meta Gayrimenkul Yönetim”e ek olarak “Ve Gayrimenkul”, “Nidapark Gayrimenkul” ve “Tahincioğlu Yönetim ve Hizmet” şirketleri ile sektördeki gücünü artırarak çalışmalarına devam etmektedir.

Gayrimenkul geliştirme, proje tasarımı, inşaat ve pazarlama alanlarındaki tecrübeleri ile toplamda 22 prestijli uluslararası ödül sahibi olan Tahincioğlu Gayrimenkul; sektörde fark yaratan, ayrıcalıklı, çevreye ve insanlığa duyarlı yapılar üretmektedir. Tahincioğlu Gayrimenkul, tamamlanan ve devam eden 30’dan fazla proje ile 4 milyon metrekarenin üzerindeki inşaat hacmi ile sektörün lider markaları arasında yer almaktadır. Gayrimenkul ve ofis projelerinden bazıları; İstanbul’da Nidapark Beşiktaş, Nidapark İstinye, Nidapark Çengelköy, Nidapark Küçükyalı, Nidapark Ataşehir, Nidakule Levent, Nidakule Ataşehir, Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe, Bodrum’da Nidapark Gündoğan, Göcek’te Nidapark Göcek ve Ankara’da Nidapark Çankaya’dır.

Tahincioğlu Gayrimenkul projelerinde, genel yüklenici görevini Nida İnşaat üstlenirken, sektöre getirdiği yeni perspektiflerle sektörde öncü olmaya devam etmektedir. Son olarak Nidapark Gündoğan Sunset Bodrum’da otel konforunda villa yaşamıyla tatil tadında bir hayat sunmaktadır.

Emlak Konut GYO

1953 yılında bir ülkenin kentleşme çalışmalarına öncülük edecek, insanların yaşam kalitesini yükseltecek anlayış hayat buldu. İnşaat alanının köklü markası Emlak Konut’un, başarılarla dolu yolculuğu başladı. İnsan hayatına konfor katacak, çevreye duyarlı, modern kentler kurmak, kurumsal vizyon olarak belirlendi. Bu temel amaçla birlikte Emlak Konut, sektörüne pek çok yenilik getiren uygulamaların mimarı oldu.

Emlak Konut, ülkemizin planlı kentleşmesinde örnek teşkil eden, iz bırakan projeler gerçekleştirdi. Bulunduğu semte ismini verecek büyüklükte ve döneminin en yenilikçi kentlerini inşa etti. Bu istikrarlı büyüme, ciddi bir dönüm noktasını beraberinde getirdi ve 2002 yılında Emlak Konut, gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüştü. Bu dönüşüm aslında dev projelerin, ses getirecek atılımların ve daha büyük bir şirket olmanın habercisiydi. ‘’Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’’ olmasıyla beraber Emlak Konut; tasarım alanında dünyada yankı bulan, çevreye duyarlı teknolojileri içinde barındıran, şehre değer katan niteliklerde projelerin ardında yer aldı.

2003 yılından bugüne kadar çeşitli büyüklükte toplam 174 projenin ihalesini gerçekleştirerek, bu projelerin tamamlanması sonucunda 146.000 bağımsız bölümün yapılmasını sağlamış olacaktır.

Emlak Konut hızlı büyümesini taçlandıracak, hedeflerini daha geniş ufuklara taşıyacak bir atılımla iki kez halka arz edildi. 2010 yılındaki ilk arz, Cumhuriyet tarihinin en büyük 5 halka arzı arasına girdi. 2013’teki ikincil halka arz ise son 5 yılda Avrupa’da gayrimenkul alanında yapılan en büyük halka arz oldu. Halka arzlarla büyüyen Emlak Konut, 3,8 milyar liralık ödenmiş sermayesi ve 31 Aralık 2021 itibariyle ulaştığı 30,7 milyar liralık aktif toplamıyla Türkiye’nin en güçlü şirketleri arasındaki yerini daha da sağlamlaştırmıştır.

Emlak Konut kuruluşundan beri artan ivmesi, insan odaklı kurum felsefesi ve geldiği noktadaki konumu itibariyle yarınlara güçlü adımlarla yürüyor. Bu ülkenin gururla anılacak, küresel oyuncusu olma hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşıyor…

 

 

Konum

Adres: Kayabaşı Mahallesi Kayaşehir Bulvarı No: 47

Başakşehir İstanbul

PROJE HAKKINDA

Tahincioğlu Ayrıcalığı Şimdi De Küçükyalı’da Yaşanıyor

Nidapark Küçükyalı, 1+1’den 5+1 dublekse uzanan farklı daire alternatifleriyle seçim özgürlüğü sunuyor.

Projedeki 14 konut bloğu, 4 ofis kulesi ve ticari ünitelerin yer aldığı geniş alışveriş caddesi, Tahincioğlu’nun karma proje tecrübesini yansıtıyor. Nidapark Küçükyalı’da her etap, sosyal tesisleri, yeşil alanları ve dekoratif havuzlarıyla başlı başına bir proje zenginliği sunuyor.

İLETİŞİM

NİDAPARK KÜÇÜKYALI SATIŞ OFİSİ

Çınar Mahallesi Rıfkı Tongsir Caddesi No:113 Maltepe/İstanbul

+90 444 4 846


Çınar Mahallesi Rıfkı Tongsir Caddesi No:113 Maltepe/İstanbul

+90 444 4 846ETAPLAR

BURGAZ HEYBELİ KINALI SEDEF MAHALLE BÜYÜKADA NİDAKULE KÜÇÜKYALI

NİDAPARK KÜÇÜKYALI HEYBELİ

GENEL BİLGİ

Alışveriş caddesi üzerinde bulunan Heybeli etabı, 2+1 ve 1+1 seçenekleriyle toplam 218 daireye ulaşıyor. Projenin terasında yer alan açık havuz ve özel spor alanları büyük beğeni topluyor. Heybeli etabına özel rezidans hizmetleri, günlük hayatta size yardımcı oluyor, sizin için zaman ve ayrıcalık yaratıyor.

GALERİ

DAİRE PLANLARI

NİDAPARK KÜÇÜKYALI BURGAZ

GENEL BİLGİ

Nidapark Küçükyalı Burgaz'da 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle 348 daire 4 konut bloğunda yer alıyor. Yürüyüş ve koşu yolları, fitness salonu, açık havuz ve güneşlenme terasları hayatınıza hareket katarken; dekoratif havuzlar, kafeterya ve özenli peyzaj size büyük bir ferahlık ve ayrıcalık sunuyor.

GALERİ

NİDAPARK KÜÇÜKYALI KINALI

GENEL BİLGİ

3 bloktan oluşan Nidapark Küçükyalı Kınalı etabında; 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşan 296 daire yer alıyor. Etabın içinde kendi fitness salonu, sosyal tesisler, açık havuz, güneşlenme terasları ve kafeterya bulunuyor. Yürüyüş ve koşu yolları, dekoratif havuzlar ve peyzaj düzenlemeleri, etaba ferahlık katıyor.

GALERİ

DAİRE PLANLARI

NİDAPARK KÜÇÜKYALI SEDEF

GENEL BİLGİ

2 bloktan oluşan Nidapark Küçükyalı Sedef etabında 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle toplam 333 daire yer alıyor. Etaba özel planlanmış sosyal tesisler, açık havuz, güneşlenme terasları, fitness salonu ve kafeterya, yaşam standartlarını yukarı çekiyor ve etabın çekiciliğini artırıyor.

GALERİ

DAİRE PLANLARI

NİDAKULE KÜÇÜKYALI

GENEL BİLGİ

Nidakule Küçükyalı etabı 4 ofis kulesi, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına karşı çalışma ayrıcalığı sunuyor. Yüksek nitelikli ofis standartlarına uygun olarak tasarlanan ve kurgulanan kuleler, karma projenin içinde yer alarak, çalışma alanlarıyla yaşam alanlarını bir araya getiriyor. Küçükyalı metro istasyonu ve Bostancı vapur iskelesi, ofislerin ulaşılabilirliğini artırıyor.

GALERİ

DAİRE PLANLARI

NİDAPARK KÜÇÜKYALI MAHALLE

GENEL BİLGİ

2 bloktan oluşan Nidapark Küçükyalı Mahalle’de toplam 30 daire bulunuyor. Palladium Cadde Küçükyalı’nın hemen yakınında yer alan etap; fitness salonu, yürüyüş ve koşu yolları, peyzaj düzenlemeleri ve doğrudan dairelere bağlanan kapalı otoparkıyla keyfi ve konforu bir arada sunuyor.

GALERİ

DAİRE PLANLARI

NİDAPARK KÜÇÜKYALI BÜYÜKADA

GENEL BİLGİ

2 bloktan oluşan Nidapark Küçükyalı Büyükada; Ev, Home Ofis ve Ofis olarak kullanılabilen teraslı ve deniz manzaralı Multi Evler’den oluşuyor. Mutfağı resepsiyona, salonu, toplantı odası ve ikinci yatak odasına dönüşebilen Nidapark Küçükyalı Büyükada etabında 218 Multi Ev yer alıyor. Projenin özelikleri kişilere büyük ayrıcalıklar sunuyor.

Nidapark Küçükyalı Büyükada’nın Fark Yaratan Özellikleri:
• Ev, Home Office ve Office Olarak Kullanılabilen Multi Evler • Rezidans Blokları • Deniz Manzarası • Doğrudan Metro İstasyonuna Bağlantı • 350 m Uzunluğunda Palladium Cadde Küçükyalı • Dönüştürülebilir Özel Fonksiyonlar • Evinize Özel Teras Alanı • Evinize Özel Katta Depo Alanı • 3.10 - 3.20 Metre Tavan Yüksekliği • Full Cam Dış Cephe • Daire Planı Seçenekleri • Concierge Hizmeti • Mobil Aplikasyon ile Talep, Hizmet ve Şikayet Bildirimi • Etaba Özel Giriş ve Güvenlik Hizmeti • Kapalı Otopark • Vale Hizmeti

DAİRE PLANLARI

PALLADIUM CADDE – KÜÇÜKYALI

GENEL BİLGİ

Nidapark Küçükyalı’nın göz bebeği Palladium Cadde Küçükyalı, tüm bölge için bir cazibe merkezi hâline geliyor. Projenin tam kalbinde yer alan 350 metre uzunluğundaki cadde; tanınmış mağaza, restoran ve kafeleriyle hem proje ve bölge sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılıyor hem de projenin yatırım değerini artırıyor.

GALERİ

DAİRE PLANLARI

FORMU DOLDURUN

SİZİ ARAYALIM

Form bilgileri hatalı !!!
Lütfen Bilgilerinizi kontrol edeniz

Tekrar Deneyin
Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
­