TAHİNCİOĞLU

Tahincioğlu Real Estate is a Tahincioğlu Holding group company, operating in the real estate development and investment. Tahincioğlu Real Estate, one of Turkey’s leading trademarks in the real estate industry with over 60 years of experience, undertakes premium retail, office, residence and shopping mall projects as well as the construction and development of luxury hotels.

In addition to these projects, the company also actively manages its extensive portfolio comprised of revenue-generating real estate assets. The total construction area of projects completed by Tahincioğlu covers over 3,5 million square meters to date.

Tahincioğlu’s construction company Nida Construction is the general contractor for all these projects.

Among the projects that have become synonymous with the company are Palladium Tower, Palladium Ataşehir Shopping Mall and Residence, Palladium Antakya Shopping Mall, Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe and Swissôtel Grand Efes and Convention Center.

Tahincioğlu’s LEED Gold Certificate candidate office projects, Nidakule Levent and Nidakule Ataşehir West have been completed and construction of residential projects, the Nidapark Küçükyalı, Nidapark Istinye and Nidapark Ayyıldız are in progress.

Having completed and delivered Nidapark Beşiktaş in June 2015, Nidakule Ataşehir South in April 2016, Nidakule Ataşehir North in September 2016, Nidapark Seyrantepe in June 2017, Nidapark Başakşehir in October 2017 and Nidapark Kayaşehir in August 2019, Tahincioğlu also undertakes various urban transformation projects. Tahincioğlu Real Estate has several projects in the planning stage across Kozyatağı, Zeytinburnu, Çengelköy, Beykoz and Yenisahra.

Location

Address: Kayabaşı Mahallesi Kayaşehir Bulvarı No: 47

Başakşehir İstanbul

ABOUT PROJECT

Nidapark Küçükyalı project one of the most prestigious regions of the Anatolian side, It is composed of schools, squares and park areas together with commercial-residential areas. With its square meters ranging from 1 + 1 to 4 + 1, housing and offices will open a privileged central door to their owners. In the project, Nidapark Küçükyalı Kınalı, Nidapark Küçükyalı Sedef and Nidapark Küçükyalı Burgaz’da 625 dwellings in stages, 168 in the pre-sale with Real Estate Housing GYO campaign.

CONTACT

NİDAPARK KÜÇÜKYALI SATIŞ OFİSİ

Çınar Mahallesi Rıfkı Tongsir Caddesi No:113 Maltepe/İstanbul

+90 444 4 846

mh@tahincioglu.com


Çınar Mahallesi Rıfkı Tongsir Caddesi No:113 Maltepe/İstanbul

+90 444 4 846STAGES

BURGAZ HEYBELİ KINALI SEDEF MAHALLE BÜYÜKADA NİDAKULE KÜÇÜKYALI

NİDAPARK HEYBELİ

GENEL BİLGİ

Alışveriş caddesi üzerinde bulunan Heybeli etabı, 2+1 ve 1+1 seçenekleriyle toplam 207 daireye ulaşıyor. Projenin terasında yer alan açık havuz ve özel spor alanları büyük beğeni topluyor. Heybeli etabına özel rezidans hizmetleri, günlük hayatta size yardımcı oluyor, sizin için zaman ve ayrıcalık yaratıyor.

GALERİ

DAİRE PLANLARI

NİDAPARK BURGAZ

GENEL BİLGİ

Nidapark Küçükyalı Burgaz'da 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle 328 daire 4 konut bloğunda yer alıyor. Yürüyüş ve koşu yolları, fitness salonu, açık havuz ve güneşlenme terasları hayatınıza hareket katarken; dekoratif havuzlar, kafeterya ve özenli peyzaj size büyük bir ferahlık ve ayrıcalık sunuyor.

GALERİ

NİDAPARK KINALI

GENEL BİLGİ

3 bloktan oluşan Nidapark Küçükyalı Kınalı etabında; 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşan 296 daire yer alıyor. Etabın içinde kendi fitness salonu, sosyal tesisler, açık havuz, güneşlenme terasları ve kafeterya bulunuyor. Yürüyüş ve koşu yolları, dekoratif havuzlar ve peyzaj düzenlemeleri, etaba ferahlık katıyor.

GALERİ

DAİRE PLANLARI

NİDAPARK SEDEF

GENEL BİLGİ

2 bloktan oluşan Nidapark Küçükyalı Sedef etabında 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle toplam 329 daire yer alıyor. Etaba özel planlanmış sosyal tesisler, açık havuz, güneşlenme terasları, fitness salonu ve kafeterya, yaşam standartlarını yukarı çekiyor ve etabın çekiciliğini artırıyor.

GALERİ

DAİRE PLANLARI

NİDAKULE KÜÇÜKYALI

GENEL BİLGİ

Nidakule Küçükyalı etabı 4 ofis kulesi, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına karşı çalışma ayrıcalığı sunuyor. Yüksek nitelikli ofis standartlarına uygun olarak tasarlanan ve kurgulanan kuleler, karma projenin içinde yer alarak, çalışma alanlarıyla yaşam alanlarını bir araya getiriyor. Küçükyalı metro istasyonu ve Bostancı vapur iskelesi, ofislerin ulaşılabilirliğini artırıyor.

DAİRE PLANLARI

NİDAPARK MAHALLE

GENEL BİLGİ

2 bloktan oluşan Nidapark Küçükyalı Mahalle’de toplam 30 daire bulunuyor. Palladium Cadde Küçükyalı’nın hemen yakınında yer alan etap; fitness salonu, yürüyüş ve koşu yolları, peyzaj düzenlemeleri ve doğrudan dairelere bağlanan kapalı otoparkıyla keyfi ve konforu bir arada sunuyor.

GALERİ

DAİRE PLANLARI

NİDAPARK BÜYÜKADA

GENEL BİLGİ

2 bloktan oluşan Nidapark Küçükyalı Büyükada; Ev, Home Ofis ve Ofis olarak kullanılabilen teraslı ve deniz manzaralı Multi Evler’den oluşuyor. Mutfağı resepsiyona, salonu, toplantı odası ve ikinci yatak odasına dönüşebilen Nidapark Küçükyalı Büyükada etabında 218 Multi Ev yer alıyor. Projenin özelikleri kişilere büyük ayrıcalıklar sunuyor.

Nidapark Küçükyalı Büyükada’nın Fark Yaratan Özellikleri:
• Ev, Home Office ve Office Olarak Kullanılabilen Multi Evler • Rezidans Blokları • Deniz Manzarası • Doğrudan Metro İstasyonuna Bağlantı • 350 m Uzunluğunda Palladium Cadde Küçükyalı • Dönüştürülebilir Özel Fonksiyonlar • Evinize Özel Teras Alanı • Evinize Özel Katta Depo Alanı • 3.30 Metre Tavan Yüksekliği • Full Cam Dış Cephe • Daire Planı Seçenekleri • Concierge Hizmeti • Mobil Aplikasyon ile Talep, Hizmet ve Şikayet Bildirimi • Etaba Özel Giriş ve Güvenlik Hizmeti • Kapalı Otopark • Vale Hizmeti

GALERİ

DAİRE PLANLARI

FORMU DOLDURUN

SİZİ ARAYALIM

Form bilgileri hatalı !!!
Lütfen Bilgilerinizi kontrol edeniz

Tekrar Deneyin
Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
­